....

.... 
MAŁY INFORMATOR
 
GARLIC CAPS with EXTRA PARSLEY
czosnek - cudowny lek natury
www.zarzyccy.pl   www.faceci.com.pl   www.algi.pl   www.gronkowiec.pl   www.noni.com.pl


      Kapsułka produktu popularnie przez nas nazywanego "czosnkiem" zawiera bezzapachowy koncentrat olejku czosnku chińskiego, który swoją mocą działania wielokrotnie przewyższa uprawiany w naszym klimacie czosnek. Zawiera ponad 200 różnych biologicznie aktywnych substancji - witamin, minerałów, aminokwasów i enzymów. Główną substancją czynną czosnku jest allicyna, która charakteryzuje się silnym działaniem antybiotycznym. Naukowcy porównali moc allicyny do penicyliny i okazało się, że stosunek jest jak 1:15, czyli 1 mg allicyny ma moc działania 15 mg penicyliny. Jedna kapsułka z koncentratem Garlic Caps (na zdjęciu z prawej strony) odpowiada sile działania  1 małej główki czosnku, który możesz kupić w najbliższym  sklepie warzywnym..

..... 4500 lat temu został wyryty na piramidzie w Gizeh pierwszy zapis dotyczący podawania czosnku niewolnikom, aby "mieli serce i odwagę" do pracy oraz by "strzegł ich przed chorobami". Pierwszy znany strajk pracowników dotyczył tych właśnie niewolników, którym zaprzestano podawania czosnku. W średniowieczu dawano go żniwiarzom (z miodem pitnym lub winem), a od czasów rzymskich do dnia dzisiejszego karmi się czosnkiem koguty, przygotowując je do walki. Po Francji od 1726 r. krąży historyjka o czterech znanych złodziejaszkach, którzy zapijali się winem macerowanym z czosnkiem i jako jedyni nie poddali się grypie lub dżumie(?) Dzięki temu nieprawdopodobnie się wzbogacili (protoplaści późniejszych magnackich rodów). Arabów chroni przed pragnieniem na pustyni. Hiszpańscy matadorzy jak twierdzą złośliwi zabijają byki czosnkowym chuchnięciem. W Rosji olejek czosnkowy uchodzi za "esencję zdrowia", a w wielu innych krajach nazwano go "ruską penicyliną". Wszyscy ci, którzy zaczęli suplementację Garlic Caps zapomnieli o wielu chorobach.

FAKTY :
Koncentrat czosnku chińskiego w kapsułce działa silnie: przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo, przeciwgrzybiczo, antymiażdżycowo, przeciwalergicznie, na zatrucia organizmu oraz przeciwnowotworowo.

Koszt 100 kapsułek Garlic Caps wynosi:
8,28$ = około 37zł w detalu;
6,37$ = około 28zł dla członków CaliVita California Fitness Grup.
Aby zostać członkiem Klubu Konsumentów California Fitness kliknij
<<FORMULARZ ZGŁOSZENIA>>

* Doskonale działa w leczeniu wszystkich chorób infekcyjnych i zakaźnych, przy przeziębieniach, kaszlu, bólach gardła, w zapaleniu migdałków i krtani, jako środek wykrztuśny, napotny, w zapaleniu dziąseł oraz do walki z gronkowcem. W niedomaganiach przewodu pokarmowego wspomaga leczenie biegunek, nieżytu żołądka i jelit, w zapaleniu okrężnicy, w zatruciach pokarmowych, jest przeciw robaczy. Stymuluje pocenie się i doskonale oczyszcza organizm przez układ oddechowy i skórę.

Zapobiega starzeniu się komórek co spowalnia procesy starzenia, a na starość pozwala na zachowanie świetnej kondycji. Dwa ząbki czosnku chińskiego lub odpowiadające im ilości preparatów działały równie skutecznie jak preparaty farmakologiczne przepisywane do kontrolowania poziomu cholesterolu we krwi, powodując jego 15% obniżenie. Efekt ten uzyskano po ok. miesiącu (New York Medical College). 

* William Harris (Uniwersytet Kansas) twierdzi, że codzienne przyjmowanie 100 mg olejku czosnkowego w ciągu 2 tygodni wpłynęło na zmniejszenie się utleniania LDL cholesterolu we krwi o 34%. Oznacza to , że przy wysokim poziomie cholesterolu we krwi obecność czosnku zapobiega powstawaniu zwężeń światła naczyń krwionośnych (miażdżyca). Po trzech miesiącach  notowano spadek ciśnienia tętniczego z 171/102 na 152/89 mmHg. Czosnek działa na obniżenie ciśnienia krwi podobnie jak najnowsza generacja leków hypotensyjnych, zwana blokerami konwertazy angiotensywnej (ACE).

* Pomocny jest w leczeniu po zawale. Rozpuszcza złogi blokujące przepływ krwi w tętnicach. Zabezpiecza dwukrotnie lepiej przed niebezpiecznymi powikłaniami niż u tych, którzy nie jedli czosnku wcale. 2 ząbki czosnku chińskiego lub jego odpowiednik w ciągu 2 lat zmniejszają śmiertelność od przebycia pierwszego zawału o 66%. Czosnek pobudza układ fibrynolityczny, dzięki któremu dochodzi do rozpuszczania powstałych już zakrzepów.

* Jak twierdzi dr Gilles Fillon z Instytutu Pasteura (Francja), czosnek wpływa na wydzielanie serotoniny -  hormonu nastroju i zachowań, lęków, depresji, bólu, agresji, stresu i pamięci. Działa uspokajająco, ułatwia zasypianie. Wyciąg (koncentrat) z czosnku osiąga 60% skuteczności w porównaniu z Valium.

* Poprawia funkcjonowanie mózgu w starszym wieku ochraniając neurony. Stymuluje powstawanie wypustek komórkowych nowych neuronów. Oznacza to odmłodzenie mózgu.

* Olejek czosnku szybko leczy zakażone rany, ropnie i czyraki.

* Hamuje rozwój guzów nowotworowych: żołądka i jelita grubego działając jak chemio terapeutyk. Komórki raka prostaty rosną 4-razy wolniej (centrum Onkologiczne im. Sloan Ketteriny w N. Yorku), a w związku z tym czosnek przedłuża życie chorych. W badaniach na zwierzętach czosnek okazał się być skuteczny w leczeniu wszystkich rodzajów nowotworów. Zdaniem Johna Millera (Uniwersytet Pensylwania) czosnek hamuje rozwój nowotworu we wszystkich tkankach, także w sutku i wątrobie.

* Zawartość pietruszki wzmacnia działanie moczopędne, działa antyseptycznie na układ moczowy (dezynfekuje) oraz pobudza pracę nerek.

UWAGA!!!
Kapsułki Garlic Caps należy przyjmować 30 min przed jedzeniem popijając wodą lub sokiem owocowym. Taki sposób przyjmowania zabezpieczy przed możliwością wyziewów z żołądka ("odbić") i da szansę na kurację osobom z dolegliwościami wątroby. Osoby mające problemy z krzepliwością krwi powinny zażywanie czosnku skonsultować z lekarzem. Czosnek stosowany w większej ilości, dostając się do mleka karmiącej piersią matki , może wywołać biegunkę u niemowląt.


Nasz syn Michał przyjmowanie Garlic Caps zaczął jeszcze przed ukończeniem 1 roku życia. Do chwili, kiedy nie potrafił jeszcze połykać kapsułki przecinaliśmy ją i zawartość wyciskaliśmy na łyżeczkę z zupką. Z czasem zaczął samodzielnie łykać kapsułki i to spowodowało, że do dnia dzisiejszego (skończył 3 lata) ma zupełnie czystą kartę u swojego pediatry.


Wyjątkowy zestaw multiwitamin przeznaczonych dla zróżnicowanego wieku,
indywidualnych potrzeb oraz według grupy krwi . Naciśnij klawisz <<DALEJ>>.www.zarzyccy.pl                               www.noni.com.pl